Épp most hallottam a rádiómban ezt kedvenc gyönyörű francia zenét, ami úgy érzem teljesen kisimította az arcvonalaimat!In-Grid: La Via En Rose
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Template "Delicate soul" | by Cappuccino Factory ©2012 | Powered by Blogger
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése