Az első tavaszi frissítő esőkben előkerülnek a szekrény mélyéről a mintás esernyők. Sokszor olyan darabok is, amik már régóta nem működnek tökéletesen, de mégis nagyon szeretjük, és nincs szívünk megválni tőle. Miért is tennénk, ha még használhatjuk őket másra! A húsvéti készülődés nekem mindig meghozza a kedvemet a díszítésre, és az ünnepek után lekerülő nyuszik helyére mindig keresni szoktam kreatív vendégváró szezonális dekoráció ötleteket! Íme egy kedves példája az ajtódísz és az imádott, ámde rozoga esernyőink összhangjára:)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)





Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése