2012. április 25., szerda

Ajtódísz másképp

Az első tavaszi frissítő esőkben előkerülnek a szekrény mélyéről a mintás esernyők. Sokszor olyan darabok is, amik már régóta nem működnek tökéletesen, de mégis nagyon szeretjük, és nincs szívünk megválni tőle. Miért is tennénk, ha még használhatjuk őket másra! A húsvéti készülődés nekem mindig meghozza a kedvemet a díszítésre, és az ünnepek után lekerülő nyuszik helyére mindig keresni szoktam kreatív vendégváró szezonális dekoráció ötleteket! Íme egy kedves példája az ajtódísz és az imádott, ámde rozoga esernyőink összhangjára:)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...