Éljen a gyönyörű meleg idő...én már múlt hét végén előszedtem az év végén gondosan összecsomagolt nyári kedvenceket. Már nem is emlékeztem minden darabra, így igazi meglepetés volt rátalálni újra. Már csak egy kis tóparti barnulás hiányzik:) Itt egy kis válogatás, hogy mit vennék fel szívesen most hétvégére!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)





Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése