Visszaérkezve a napsütéses nyaralásból az itáliai intenzív színek, ízek, illatok, az eredeti olasz temperamentum energiájával felfrissülve megújult erővel állok neki a blogolásnak. Először is hatalmas köszönet Jucusnak, aki - távollétem és elhavazott időszakom alatt is - töretlen lelkesedéssel szebbnél szebb inspirációs ötletekkel töltötte közös oldalunkat, ami ezennel a cikkel elérte a 100. bejegyzést. Leírni is furcsa :) Ez a szám nagyon sokat jelent nekem, legalább olyan fontos, mit az 1 postunk, aminek februárban kattintottam rá a "Közzététel" gombjára. Hihetetlenül jó érzés megélni, hogy egy turmixozás alkalmával elszánt ötletre pár hónap után büszke lehetek/lehetünk: például arra, hogy már több ezer olvasót láthattunk "vendégül". Köszönjük szépen Nektek a lelkesítést!:)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)





Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése