2012. július 27., péntek

Piknik

Nyáron imádok a szabadban nassolni! Elő a piknikkosarat és irány egy jó kis víz melletti biciklizés. //szándékosan nem a túra szót használtam, én továbbra is tartom, hogy az én szótáramban a Kétkerekű az élvezeti cikk, és nem kondicionáló eszköz!:)// Melegben elég néhány ízes falat, és pár korty természetes nedű egy könnyű ebédre...A színes pokrócot se hagyjátok otthon!:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...