2012. július 27., péntek
Piknik
Nyáron imádok a szabadban nassolni! Elő a piknikkosarat és irány egy jó kis víz melletti biciklizés. //szándékosan nem a túra szót használtam, én továbbra is tartom, hogy az én szótáramban a Kétkerekű az élvezeti cikk, és nem kondicionáló eszköz!:)// Melegben elég néhány ízes falat, és pár korty természetes nedű egy könnyű ebédre...A színes pokrócot se hagyjátok otthon!:)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)





Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése