2012. július 29., vasárnap

Saláta dizájn

Miért is kell költeni műanyag dobozkára, ha befőttes üveg is van otthon!Ha stílusosan szeretnéd a munkahelyedre vinni, akkor rétegezz! Voilá, hidd el, hogy kollégáid kóstolóért fognak könyörögni :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...